Warranties and returns

Гарантії та повернення Товару

1. Покупець має право відмовитись від Товару та розірвати Договір протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару, крім тих товарів, що не підлягають обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» зі змінами та доповненнями.» До таких Товарів відноситься, в тому числі, але не виключно, білизна натільна.

2. Обмін або повернення Товару належної якості здійснюється, якщо такий Товар не використовувався, збережено товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та у наявності Покупця є розрахунковий документ, виданий Продавцем разом з Товаром.

3. Покупець здійснює обмін Товару іншого розміру, з технічним браком, або такий, що відрізняється від замовленого (зазначеного) на Сайті та в електронному повідомленні. Відмінність елементів дизайну та/або оформлення Товару не є підставою для повернення Товару.

4. Якщо інше не буде повідомлено Продавцем, повернення Товару здійснюється за наступною адресою: Київська обл. Броварський р-н, с. Погреби НП №1 ФОП Рудницький Микола Петрович т. 050-957-25-22. Повернення Товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця, повернення Товару з причин зазначених в 6.3. Договору здійснюється за рахунок Продавця.

5. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, з якої було сплачено за Товар, або за допомогою банківського переказу, в залежності від виду оплати за Товар.

Cart
Total: 0 UAH Total: 0 UAH